PADBoards YOGA PAD

Kód: 340/RUZ 340/RUZ2 Zvolte variantu
Značka: PADBOARDS ČR
16 990 Kč / ks 18 990 Kč / ks od 16 990 Kč / ks 14 041,32 Kč bez DPH 15 694,21 Kč bez DPH od 14 041,32 Kč bez DPH
Na objednávku ( do 3 týdnů ) Na objednávku ( do 3 týdnů ) Zvolte variantu
barva
SET
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
PADBoards YOGA PAD, vyrobeno v České republice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nafukovací PADdleboard pro bezpečné a pohodlné cvičení nejen yogy. Klasický tvar zajišťuje stabilitu a bezpečí na vyjížďky a pohyb po vodní hladině. Poutka na nošení jsou umístěny po stranách tak, aby nepřekážely při cvičení. EVA grip je vyroben s jemnou strukturou dezénu tak, aby se Vám při cvičení nevtiskl do kůže a zajistil maximální pohodlí. Osazeno Flexi Finami SMALL (na výšku pouze 7 cm) které zajištují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. Pohyb zábava i adrenalin na jezera, řeky i moře.

PADdleboard je vyroben v České republice s použitím velice kvalitního  DOUBLE WALL - dvouvrstvého materiálu WovenX Fusion ( vnitřní vlákna jsou protkaná křížem do tvaru X, ne jako v případě drop-stitch ). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Naše dvouvrstvá technologie zaručuje velmi vysokou podélnou i torzní tuhost (prostě se s Vámi neprohne) s nízkou váhou. Při ruční výrobě v Čechách je kladen důraz na pečlivost a kvalitu spojů. 3 letá ZÁRUKA je samozřejmostí a navíc poskytujeme 5 let mimozáruční servis ZDARMA ( i na poškození způsobené zákazníkem!). PADdleboard je RECYKLOVATELNÝ – zajištujeme opětovné zpracování při výrobě dalších tkanin.

Délka: 307 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 15 cm
Hmotnost: 7.80 kg
Rozměry PADdleboardu ve stopách a palcích délka 10'1 , šířka 32", tloušťka 6"
Materiál

DOUBLE WALL - WovenX Fusion - dvojvrstvá laminace -velmi odolný vůči oděru nebo prořezu, extrémně pevný , téměř žádný podélný ani torzní průhyb.

Fins (ploutvičky) 3x Flexi fin 7cm. Na přání možné osadit finami podle přání zákazníka.
Max. nosnost (kg) 220
Max. počet osob 2
Objem (l) 245
Rozměry při sbalení (cm) 90x40x40
Obsah balení PADbleboardu SET obsahuje vysokotlakou dvojčinnou pumpu s manometrem a kvalitní přepravní batoh, kam se Vám vejde nejen PADdleboard s pumpou a pádlem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: paddleboardy PADBOARDS
Záruka: 3 roky

logo_padboards

Výrobce nafukovacích paddleboardů PADBOARDS od roku 2012, všechny paddleboardy jsou vyráběny v České republice. Upozornění : označení "český výrobce" není totožný s označením "vyrobeno v ČR". Zásadní rozdíl je v tom, že český výrobce si může zadat jakoukoliv výrobu např. v Číně a následně se prohlásit jako český výrobce daného produktu. Označení "vyrobeno v ČR" musí být doloženo výrobními kapacitami pouze v České republice a je pravidelně kontrolováno ČOI.